Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Archív OZNAMY

Aktuálne informácie

OZNAMY

Prešovské vianočné trhy

Žiadosti záujemcov na predaj prijímame do
15. septembra 2023:

a) ONLINE. Vyplnením žiadosti prostredníctvom tohto online formulára a  zaslaním povinných príloh na adresu info@pkopresov.sk.

b) E-MAILOM. Zaslaním žiadosti a povinných príloh na adresu: info@pkopresov.sk.

c) POŠTOU. Fyzickým zaslaním žiadosti a povinných príloh na adresu: Park kultúry a oddychu, Hlavná 50A, 080 01 Prešov s označením obálky: PVT 2023.

Výberové konanie

Park kultúry a oddychu v Prešove vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta "manažér kultúry na programovom oddelení" na dobu 1 roka s predpokladom predĺženia na dobu neurčitú. Bližšie informácie sa dozviete na tomto linku: Oznámenie o výberovom konaní

Výberové konanie

Park kultúry a oddychu v Prešove vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta "samostatný odborný referent na ekonomickom oddelení" na dobu 1 roka s predpokladom predĺženia na dobu neurčitú. Bližšie informácie sa dozviete na tomto linku: Oznámenie o výberovom konaní

Poklady regiónu - prihlasovanie
Termín podujatia: 22.9. - 24.9.2023, Hlavná ulica Prešov, Prihlášky prijímame: do 31.5.2023
Viac info: poklady@pkopresov.sk, +421 907 909 385
S radosťou pozývame lokálne firmy a výrobcov z oblastí technológií, dizajnu, odevníctva, potravinárstva, strojárstva, ekológie a iných zapojiť sa do 2. ročníka jedinečného podujatia, ktorého cieľom je prezentovať vaše autentické výrobky a aktivity. Súčasťou podujatia bude aj bohatý kultúrny program a prešovský Street Food Festival. Buďte aj vy súčasťou našich pokladov regiónu!
Verený klavír opäť v centre

Po zimnej prestávke sa do mesta opäť vráti obľúbený verejný klavír. Miestom jeho pôsobenia aj tento raz podchod pred vstupom na nádvorie Čierneho orla, kde si na ňom okoloidúci umelci aj zvedavci môžu zahrať alebo sa zastaviť a vypočuť si tóny hudby v podaní niekoho iného.

Prešovská hudobná jar 2023

Výnimočné hudobné podujatie začína. Tohtoročná Prešovská hudobná jar rozkvitne v tónoch umeleckých telies hudobníkov z Prešova. Počas 5 večerov sa predstavia prešovskí rodáci spolu s ich hosťami, ktorí svojím umením tešia publikum na Slovensku i v zahraničí.

© 2024 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.