Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Fotogaléria

Exotická horúčka sobotňajšieho dňa

Sobota, 10.01.2015, sa v PKO Šváby niesla v rytme exotiky. Orientálne, hawajské a tahitské tance, to bolo heslo dňa. Prvýkrát sme predstavili aj tanečný štýl Belly dance aerobic. Tento nový tanečný štýl v sebe zahŕňa dynamický aerobic s prvkami ladného brušného tanca, ktorý uviedla tanečníčka Nataly Bašistová. Záujemkyne a nadšenkyne si dobre zatancovali a naučili sa základné tanečné prvky jednotlivých tanečných štýlov. 

Na tanečníčky čakala skvelá atmosféra vo vynovenom prostredí PKO Šváby a tri tanečné lektorky Nataly, Danka a Ell, ktoré sa striedali počas celej soboty a na záver celej akcie odprezentovali tanečné štýly v podobe profesionálneho vysúpenia. Cieľom dňa bolo odbúrať stres, dobre si zatancovať, naučiť sa nové tanečné kroky a pozitívne sa naladiť. 

Účasť bola vynikajúca a pre veľký úspech aj do budúcna plánujeme zorganizovať podobné akcie, ktoré sa budeme snažiť okoreniť novými tanečnými štýlmi. Ďakujeme všetkým, ktorý sa zúčastnili a podporili Exotic dance weekend. Veľká vďaka patrí Janke Imrichovej, bez ktorej pomoci by sa táto udalosť nemohla uskutočniť. Záujemkyne o tanec aj naďalej môžu pokračovať v pravidených kurzoch orientálnych tancov a belly dance aerobiku práve v PKO Šváby, vždy v utorky a štvrtky, pretože v PKO je tropická atmosféra aj v zime

Mikulášska burza 6.12. 2014

Rok 2014 sme mali v úmysle ukončiť niečím netradičným! Recyklujme spolu!
Predaj, kúp, vymeň...! Vianočná akcia sa tešila veľkej návštevnosti obyvateľov hlavne lokalít Šváby, Solivar a Sekčov . Obohatením burzy bolo prvé vystúpenie pohybového štúdia Crazy stars, kde dievčatá predviedli pre verejnosť a rodičov tanečné vystúpenie. Mikulášska burza sa nezaobišla bez odovzdávania malých prekvapení. Tešíme sa na dalšie podujata spolu s vami!

Dance latino aerobic 24.7.2014

Deň otvorených dverí 29.5. 2013

Veľkonočný jarmok na Šváboch

Graffiti/street art jam 13.10.2012

© 2024 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.