Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Mapa vianoc 2021
Vianočné obdobie bude tento rok síce bez stánkov, no atmosféra Vianoc chýbať nebude.
V PKO sme sa od leta pripravovali na Vianočné trhy. Centrum mesta už pomaly začali zapĺňať tradičné vianočné stánky, avšak v reakcii na nový covid automat a výrazné sprísnenie opatrení zo strany štátu sme spolu s mestom museli urobiť neľahké, no správe a zodpovedné rozhodnutie - tradičné Vianočné trhy tento rok v Prešove neotvoriť. Alternatívou však bude Mapa Vianoc, ktorá odštartuje na deň svätého Mikuláša a opäť ponúkne obľúbené vianočné nápoje a špeciality v prešovských gastro podnikoch. Pripravené máme ďalšie menšie tradičné i netradičné zážitky, ktorými vytvoríme výnimočnú vianočnú atmosféru v centre mesta.
▫
🗺 Mapa Vianoc Vás dovedie až pred dvere obľúbených gastro podnikov v centre mesta a na sídliskách. Príďte podporiť lokálne prevádzky, ktoré Vám s radosťou pripravia vianočné jedlá či nápoje 🍷🌰.
▫
❄️ Zoznam prevádzok objavíte kliknutím na tento odkaz 📲 https://www.bit.ly/mapavianoc.
▫
ℹ️ Viac informácii nájdete v článku na stránke mesta Prešov 👉 https://bit.ly/31zX5ra
 

Ísť späť

© 2024 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.