Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Dni mesta Prešov 2024

Mestský festival DNI MESTA PREŠOV začína už tento štvrtok!

 

Prípravy na najväčší mestský festival plný hviezd slovenskej a českej hudobnej scény vrcholia. Dni mesta Prešov 2024 v réžii mesta Prešov a PKO Prešov už tradične prinesú do centra mesta zábavu aj množstvo noviniek.

Od 20. do 23. júna 2024 čaká na všetkých návštevníkov a obyvateľov mesta Prešov veľkolepý program plný skvelých koncertov, tanečných vystúpení a zábavných sprievodných aktivít pre malých i veľkých. Hlavným dejiskom bude už tradične pešia zóna. Pódium bude umiestnené na rovnakom mieste ako minulý rok, pri Konkatedrále sv. Mikuláša.

 

CELÝ PROGRAM DNÍ MESTA NÁJDETE TU

 

Pripravený program je zostavený z hudobných a tanečných hviezd zo Slovenska aj z Českej republiky, ktorý osloví všetky vekové kategórie. Vidieť a najmä počuť budete rodáčku Katku Knechtovú, víťazku Česko Slovenskej SuperStar Terezu Maškovú, kapelu Le Payaco a iných. Najmenších roztancuje Fíha Tralala, chýbať nebude ani Divadlo Portál či trojnásobné majsterky sveta mažoretky Diridonky. Návštevníci sa môžu tešiť aj na gastro zážitky v podobe osviežujúcich nápojov a chutného jedla.


Pripravené sú aj novinky. Jednou z nich je program v partnerských inštitúciách, ktoré ponúknu aktivity a podujatia pre širokú verejnosť. Okrem tradičného programu budú podujatia aj v Krajskej galérii v Prešove, Krajskom múzeu v Prešove a kluboch Christiania a Wave, v Konkatedrále sv. Mikuláša a v IPC Prešov.

Počas tohto ročníka Dní mesta Prešov sa budú používať len zálohovateľné poháre, ktoré zabezpečuje partner podujatia. Pripravujeme aj netradičné sedenie v gastrozóne a na asfaltovej ceste.

V spolupráci s partnermi Dní mesta Prešov bude pripravená aj bohatá tombola.
Za 4 nazbierané pečiatky (na určitých miestach v rámci programu) bude návštevník zaradený do žrebovania o sud piva, zásobu pitného režimu, auto na víkend, voľný MHD lístok na rok, poukážku na kultúru a iné skvelé ceny.

 

„Dramaturgia je v tomto roku pripravená tak, aby si každý v programe našiel to svoje. Cieľom bolo vytvoriť pestrý, kvalitný a multižánrový festival. Každý deň bude zameraný pre inú cieľovú kategóriu. Historické centrum premeníme na festivalové mestečko plné hudby, tanca, vôní, jedál a atmosféry. Sme radi, že sa k tejto vízii rozhodli pripojiť aj prešovské kultúrne organizácie a kluby, ktoré budú dopĺňať program na pódiu tak, aby si každý mohol vybrať to pravé pre seba,“ uviedla riaditeľka PKO Barbora Rusiňáková. 

Projekt je podporený z rozpočtu PSK. 

Tešíme sa na vás!

 

Za spoluprácu pri realizácii podujatia ďakujeme partnerom.

Ísť späť

© 2024 PKO Prešov. All Rights Reserved.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.