gototop
pko_back02.jpg
Kino scala
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
kino scala

kino scala

scalalogo

Masarykova 7, 08001 Prešov
Predpredaj vstupeniek a preukazov FK na rok 2014 v PKO - Čierny orol, Hlavná 50, č.dv. 24,
a vo vestibule kina 60 min. pred začiatkom predstavenia, tel.: 0905496721

 

31.10.2014 * o 18. hodine  * vstupné: 2.- €
ROUTE 66 REVISITED!

vyrobila   ČESKÁ ASOCIÁCIA ROUTE 66 a spoločnosť ROUTE 66 DREAM INC.
Producent:  Zdeněk Jurásek
Režisér:  Tomáš Zindler
Súčasťou premietania je i beseda s producentom filmu a prezidentom Českej asociácie Route 66 – Zdeňkom Juráskom.

 

Každý, kto niekedy prešiel najslávnejšiu cestu sveta, je ochotný odprisahať, že sa skôr alebo neskôr na Route 66 rozhodne vráti. Stručne povedané - jedna jazda nestačí.
Americká šesťdesiatšestka má svoje neopísateľné čaro, ktorým už takto očarila milióny ľudí z celého sveta. Ľudí najrôznejších profesií, odlišného sociálneho a spoločenského postavenia, farieb a vyznania. Aký je teda dôvod tohto zvláštneho fenoménu? Je to túžba znovu prežiť báječné dni "on the road", opäť stretnúť fantastických ľudí na starej šesťdesiatšestke , objavovať nové veci a miesta, na ktoré prvýkrát neostal čas? Alebo si jednoducho užiť veľa zábavy počas putovania cez Ameriku?
Všetky uvedené dôvody sú stopercentne pravdivé a platné.
Preto sa českí a slovenskí motoristi vydávajú znovu dobyť Route 66. Vyzbrojení predchádzajúcimi skúsenosťami si chcú overiť, či je "hlavná ulica Ameriky" stále taká, akú si ju uchovali vo svojej pamäti.
Vedení skúsenou dvojicou, producentom Zdeňkom Juráskom a režisérom Tomášom Zindlerem, sa stávajú protagonistami nového celovečerného filmu ROUTE 66 REVISITED !, ktorý bohato zúročuje mnohoročné skúsenosti, kontakty, osobné priateľstvá aj významné postavenie Českej asociácie Route 66, v súčasnej dobe asi najaktívnejšej organizácie Route 66 mimo územie Spojených štátov.
Účastníci tejto popravde historickej výpravy sa však neuspokoja s "obyčajnou" jazdou. Vďaka starostlivo pripravenému scénáru sa stávajú svedkami a protagonistami celej rady neobyčajných udalostí a happeningov, objavujú miesta, ktoré zostávajú bežným turistom skryté. Ženia sa na moste cez Mississippi, prefarbujú slávne cadillaky do národných farieb, účinkujú v muzikáli, súťažia v jedení jablkového koláča s americkým profesionálom, holia sa u legendárneho holiča, varia "domorodcom" české jedlá, zostupujú do zlatej bane, odpaľujú ohňostroj uprostred púšte ...
Tajomné miesta ožívajú, stovky ľudí sa dávajú do pohybu, zvuk motorov preniká hlboko pod kožu a Route 66 vydáva nová svedectvo.
Buďte pri tom s nami!

 


 

 

Kino Scala

Info o predaji vstupeniek

Informácie o predaji a objednávani vstupeniek na podujatia a filmové predstavenia organizované Parkom kultúry a oddychu v Prešove, 
nájdete na tomto mieste.
 

Partneri

rancpohoda

Navštevnosť na stránke

Máme online 11 hostí 

Scala Facebook

Kino SCALA na faceboooku